Bienal Takımımız

BİENAL ORGANİZASYONU

Direktör :                                  Gazi Selçuk

Sanat Yönetmenleri:            Leyla Sakpınar, Maria Sezer

Küratörler:                               Pasaj Sanatçı İnsiyatifi, Kader Akçay (Güzel Sanatlar Lisesi Sorumlusu)

İç iletişim Koordinatörü:   Sinem Erenoğlu

Bienal Saha Koordinatörü: Nurgül Polat

Konsept Danışmanı: Nihal Elvan Erturan

PROGRAM VE İÇERİK:

Bienal Program Koordinatörü:   Suna Uysal

Sahne Sanatları:                                 Nazan Camaş

Müzik :                                                    Ali Uygur Erol

Atölye ve Etkinlikler:                       Suna Uysal, Süreyya Acar

 

PRODÜKSİYON:
Prodüksiyon :         Sanatlı Karınca

 

MEDYA VE İLETİŞİM:

Kurumsal İletişim Danışmanı:            Sinan Aleaddinoğlu

Reklam Ajansı:                                            Teşkilat ICOM

Kurumsal İletişim Ekibi :                       İrem Klanten, DenizDoğaner, Nihal Elvan Erturan, Hazel   Kalabalıkoğlu

Web Sitesi:                                                     Hazel Kalabalıkoğlu, Kutlu Araslı, Kemal Şahin,Uğur Şeker

Medya İlişkileri :                                         Haber Atölyesi,Elif Atasever, Aslı Taştemur,

Sosyal Medya :                                             Nazan Camaş

İnfo Grafik Film:                                        Look At

Reklam Filmi:                                              Deniz Doğaner, 180 Derece Reklam, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fak.                                                                             Reklam Bölümü

Sponsor İlişkileri:                                     Elif Alkış Erez, Deniz Doğaner, Hazel Kalabalıkoğlu

Çeviri:                                                             Dragoman

Grafik Uygulama:                                     Uğur Acil, Havva Taylan

 

BÖLGE KOORDİNATÖRLERİ:

Kıbrıs Sorumlusu :    Ayhatun ATEŞİN

Hatay İli Sorumlusu :     Mustafa KÖSE

 

DİĞER:

Hukuk Müşaviri:                         Süreyya Mahmutoğlu

Muhasebe Sorumlusu:             Süheyla Öztürk

Mimar:                                             Murat Er, Mario Magnarelli

Özel Proje:                                     Fatma Aksu, Eda Çok Öztürk

Mekan Üretim:                          Sergi Kur

MKM Beşiktaş Çağdaş/Murat Demirkol

 

BİENAL HAZIRLIK EKİBİ:

Alptekin YÜKSEL

Ali Uygur EROL

Ayhatun ATEŞİN

Banu GÖRGÜN

Baran SELÇUK

Burhan ŞEKERLEME

Deniz DOĞANER

Elif BOZKURT

Elif EREZ

Esin YAMAN YÜKSEL

Gazi SELÇUK

Gizem GÜNDÜZ

Hazel KALABALIKOĞLU

İlhan ÇABUKÇOL

İrem KLANTEN

Kemal ŞAHİN

Kutlu ARASLI

Leyla SAKPINAR

Maria SEZER

Melis KAPLANGİ

Nazan CAMAŞ

Nihal ELVAN ERTURAN

Nihan KAÇMAZ

Seçil YAYLALI

Sinan ALEADDİNOĞLU

Sinem ERENOĞLU

Suna UYSAL

Süreyya ACAR

Uğur ŞEKER

GÖNÜLLER

Gönüllü Koordinatörü: Semanur Aşık

Gönüllü Koordinatör Asistanı: Kübra Üstünoldu

 

Ahsen Bozdoğan

Ayşe Aydın

Berkay Yaşar

Berrin Açıkdeniz

Beyza Karaarslan

Büşra İşgüzar

Büşra Kayadibi

Canan  Güneş

Ceren Ayan

Duygu Yeşilyurt

Elanur Battal

Esra Atilla

Esra Enis Kesicibilek

Fatma Zeynep Durmuşlar

Hüseyin Yıldırım

İrfan Gündüz

Koray Bıyıklı

Mehmet Albayrak

Nejdet Oturmak

Niver Keskin

Büşra Çelikel

Cansu Kaplan

Sıla Şahin

Müşra Kara

Sefa Araz

Gamze Önder

Özgür Ünlü

Gözde Gülay

Elif Tatlı Yazıcılar

Elif Yıldırım

Nurşen Kef

Nurşah Gümüş

Zeynep Tunçay

Hande Terzi

Nurullah Kurtay

Hacer Kurtay

Şenay Recepoğlu

Süzan Pimalyan

Aytaç Tüzmen Erdoğan

Zehra Özcan

Fahriye Sak

Merve Çuha

Nesrin Yorulmaz

Leyla Yiğit

Meltem Erdoğan

Özge Akdeniz

Saregül Kömürcü

Sevan Üstünoldu

Sibel Gökçe

Simge Aydemir

Şükrü Başkurt

Uğur Daştan

Ülkü Ayşe Özhan